Nike akce
 
Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Kolik je doprava?

Zboží v továrně se tlačilo na našich webových stránkách je doprava zdarma od 200, a zbývajících 15 Courier

Jaký je očekávaný termín dodání?

Odhadovaná dodací lhůta je založena na zakoupených produktech. Obvykle trvá 1-2 pracovní dny, aby se připravila na ruku, doručení 5-15 pracovních dnů, dodávka produktu.

Neexistují žádné skryté náklady (daně, poplatky, apod.)?

Neexistují žádné poplatky, žádné skryté náklady nebo poštovné. Ceny uvedené na webových stránkách jsou konečnou cenou. Co vidíte, je to, co zaplatíte. Naše ceny jsou all-inclusive. Daně jsou zahrnuty v ceníku.

Poznámka: Výše ​​dovozních cel může být uplatněna v některých zemích. Například v některých evropských zemích je nutná CSC (cla). Obraťte se na místní zvyky, přesné množství CSC.

V některých zemích lze uplatnit určitou výši dovozních cel. Například v některých evropských zemích je nutná CSC (cla). Obraťte se na místní zvyky, přesné množství CSC.

Jak se vyrovnáváte s prodlevami v dopravě?

Od času do doby zpoždění dopravy dochází z několika důvodů. Rádi bychom vám připomněli, že za určitých okolností správně zadaly vaše inter- medy a interpunkce. Pokud chcete odeslat objednávku společnosti, nezapomeňte napsat jako součást názvu společnosti ...

Od času do doby zpoždění dopravy dochází z několika důvodů. Rádi bychom vám připomněli, že za určitých okolností správně zadaly vaše inter- medy a interpunkce. Pokud chcete zásilku doručit firmě, nezapomeňte, jako poštovní adresu, abyste napsali název obchodních komponent. Pokud narazíte na zpoždění dodávky, kontaktujte nás na datum nebo kuriérovi společnosti.

zpět
Objednávka musí být zrušena před odesláním objednávky. Protože jsme objednávali všechny objednávky v co nejkratší době po 6-8 hodinách, takže po objednávce nemůžeme objednávku vždy zrušit. Doufám, že to pochopíte. Zrušení objednávky po doručení objednávky bude zpracováno v souladu s našimi zásadami vrácení. Banka musí platit daně.

Copyright @2017
Oficiální Nike České republiky,Originální boty a oblečení,Nike